Fototapety

Jedinečné fototapety vytvořené na základě snímku z naší rozsáhle galerie nebo z Vámi zaslánými fotografiemi se vyznačují nejvyšší kvalitou materiálu a tisku. Náš systém nabízí velmi široké možnosti personalizace, díky čemu jsme schopni poskytnout fototapety na míru, kterých rozměry, styl, barva a formát bude odpovídat všem interiérům.

Vliesová fototapeta

Vliesová fototapeta

100 % ekologická, jednoduchá montáž matného materiálu. Vyrábí se spojením latexové celulózy a vliesu. Mírně vláknitý povrch způsobuje, že sytost barev je mírně tlumená. Fototapeta s plošnou hmotností 150g/m2. Je možné ji přetírat mokrým hadříkem. Montáž: lepení se na stěnu. Maximální šířka jedné části fototapety je 150 cm.

Určení: Obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj

700,00 Kč/m²

Vinilová Fototapeta

Vinilová Fototapeta

Moderní a univerzální ekologická fototapeta s gramáží 190 g/m2. Vyrobená jako kombinace celulózy a vlizelínu. Její největší předností je vysoká sytost tisku za zachování matného povrchu. Materiál je zdravotně nezávadný, bez zápachu, neobsahuje PVC, disponuje hygienickým atestem. Lze ji použít v nemocnicích, mateřských školách a jeslích. Fototapetu lze omývat otíráním vlhkým hadříkem. Jednoduchá instalace s pomocí lepidla Metylan Direct. Maximální šířka jednoho pásu stanoví 158 cm.

Určení: ložnice, obývací pokoj, dětský pokoj, kancelář, hala, chodba

1 000,00 Kč/m²

Laminátová fototapeta

Laminátová fototapeta

Skládá se z kvalitního matného laminátového materiálu. Jednoduchá montáž, odolná proti poškrábání a chemickým prostředkům. Obsahuje vliesový základ, na kterém je nanesena vinylová vrstva na ní potom vrstva matného laminátu. Fototapeta je vhodn d kuchyně, koupelnz nebo do místností, které jsou neustále špinavé. Fototapeta má hrubou vrstvu, která má plošnou hmotnost až 400g/m2. Montáž: lepení na stěnu. Maximální šířka jedné části fototapety je 158 cm.

Určení: Kuchyň, koupelna a stěny, které potřebují velkou ochranu

1 289,00 Kč/m²

Samolepicí Fototapeta Easy Stick

Samolepicí Fototapeta Easy Stick

Hladký materiál, který se vyznačuje rychlou montáží, možností opakovaného lepení a odlupování a živých barev. Polyesterová fototapeta s akrylovým lepidlem. To funguje nejlépe na velmi hladkých stěnách, a jeho charakteristickým rysem je, že to může být také lepené na nábytek a sklo. Fototapetu můžete se umýt velkým množstvím vody. Montáž: Samolepící. Maximální šířka jednoho listu 150 cm

Určení: obývací pokoj, ložnici, předsíň, kancelář, dětský pokoj

1 189,00 Kč/m²

Dodateční informace

Licence

S vyjímnkou fototapet tištěných na základě Vámi zaslanými fotografiemi, do všech objednávek je účtovaná cena licence za použití snímku o průměrné hodnotě 152,00 Kč

Jiné

Každá fototapeta je tištěná s dvoucentimetrovým přebytkem, ku příkladu fototapeta o celkové šířce 200 cm bude rozdělená na dva pásy po 101 cm. Tyto fototapety se lepí hrana na hranu.