POZOR SLEVOVÁ AKCE!!

sleva 30% na veškeré zboží. Podejte v košíku slevový kód - RU1S0RV
Sat, 16 Dec 2017 22:59:59 +0000
Do konce zbývá už jen:

Fototapety

Jedinečné fototapety vytvořené na základě snímku z naší rozsáhle galerie nebo z Vámi zaslánými fotografiemi se vyznačují nejvyšší kvalitou materiálu a tisku. Náš systém nabízí velmi široké možnosti personalizace, díky čemu jsme schopni poskytnout fototapety na míru, kterých rozměry, styl, barva a formát bude odpovídat všem interiérům.

Vliesová fototapeta

Vliesová fototapeta

100 % ekologická, jednoduchá montáž matného materiálu. Vyrábí se spojením latexové celulózy a vliesu. Fototapeta s plošnou hmotností 150g/m2. Je možné ji přetírat mokrým hadříkem. Montáž: lepení se na stěnu. Maximální šířka jedné části fototapety je 151 cm.

Určení: Obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj

570,00 Kč/m²

Vinilová Fototapeta s fleecem

Vinilová Fototapeta s fleecem

Má hladký povrch, jednoduchou montáž, odolná proti vodě. Je vyrobená z vinylu s přídavkem vliesu s plošnou hmotností 350g/m2. Potisk na vinylovém povrchu je intenzivní a okouzlí živými barvami. Fototapetu je možné oplachovat velkým množstvím vody. Montáž: lepení na stěnu. Má protihlukové vlastnosti, protože dokáže tlumit hluk a navíc zlepšuje tepelnou izolaci stěny. Má certifikát ochrany proti vzplanutí a také certifikát bezpečnosti. Maximální šířka jedné části fototapety je 129 cm.

Určení: Obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj, chodba, kuchyně, koupelna

830,00 Kč/m²

Laminátová fototapeta

Laminátová fototapeta

Skládá se z kvalitního matného laminátového materiálu. Jednoduchá montáž, odolná proti poškrábání a chemickým prostředkům. Obsahuje vliesový základ, na kterém je nanesena vinylová vrstva na ní potom vrstva matného laminátu. Fototapeta je vhodn d kuchyně, koupelnz nebo do místností, které jsou neustále špinavé. Fototapeta má hrubou vrstvu, která má plošnou hmotnost až 400g/m2. Montáž: lepení na stěnu. Maximální šířka jedné části fototapety je 129 cm.

Určení: Kuchyň, koupelna a stěny, které potřebují velkou ochranu

1 050,00 Kč/m²

Samolepicí Fototapeta

Samolepicí Fototapeta

Skládá se z hladkého materiálu, který se pyšní rychlou montáží a zářivými barvami. Fototapeta má vinylový povrch pokrytý akrylovým lepidlem. Nejvíc se hodí na hladké stěny a velmi důležitou vlastností je, že je možné si ji nalepit na nábytek a sklo. Fototapetu je možné oplachovat velkým množstvím vody. Montáž: samolepící. Maximální šířka jedné části fototapety je 151 cm.

Určení: Obývací pokoj, ložnice, kancelář, dětský pokoj

760,00 Kč/m²

Dodateční informace

Licence

S vyjímnkou fototapet tištěných na základě Vámi zaslanými fotografiemi, do všech objednávek je účtovaná cena licence za použití snímku o průměrné hodnotě 190 Kč

Jiné

Každá fototapeta je tištěná s dvoucentimetrovým přebytkem, ku příkladu fototapeta o celkové šířce 200 cm bude rozdělená na dva pásy po 101 cm. Tyto fototapety se lepí hrana na hranu.