Názory

To vše v souladu s objednávkou . Hradební velmi pěkná . Doporučuji všem !!!

Přidáno 01. 04. 2016, přes Lucia Novák

Vše v souladu s objednávkou. Rychlé dodání. Doporučená

Přidáno 28. 01. 2016, přes Karel M.

Profesionální obchod! Fototapeta vyšel skvěle! Doporučuji všem :)

Přidáno 15. 09. 2015, přes Alena

Jsem neuvěřitelně moc zaskočena kvalitou objednané fototapety. Objednala jsem si velkou fototapetu z prostředí lesa. Sestavila ji a vypadá prostě dokonale!!! Vytváří mi doma nepopsatelnou atmosféru. Skoro se mi nechce chodit ani ven!!! Strašně vám děkuju za příjemnou komunikaci a ještě za krásnější fototapetu. Pozdravuju, určo vás doporučím ostatním.

Přidáno 15. 07. 2014, přes Anna

Wszystko jak najbardziej ok. Towar godny z opisem, kolory bardzo ładne, na przesyłkę czekaliśmy cztery dni. Polecam tego kontrahenta

Přidáno 15. 07. 2014, přes Adam

Vše v naprostém pořádku. Zboží shodné s opisem, barvy jsou krásné, na balík jsme čekali jen 2 dny. Doporučuju tohoto prodejce.

Přidáno 12. 07. 2014, přes Irena Sloupovská

Kvalita je ok, krásné barvy, tapeta se shoduje se vzorem. Velmi rychlá realizace. Nevěděla jsem moc dobře jak jí mám dát dohromady, ale po telefonu mi vše vysvětlili, takže super poradci. Obchod doporučuji a jejich poradce taky :-)

Přidáno 10. 07. 2014, přes Kamila V.

Objednali jsme fototapetu do pokojíku naší malé holčičky. Moc se jí líbí a mně se zas líbí, že z ní (fototapety) můžu bez jakýchkoliv problémů smazat každou čmáranici. Až bude větší koupíme jí určitě ještě nějakou ;)

Přidáno 06. 07. 2014, přes Katka V.

Příjemný rozhovor po telefonu, který dost pomohl. Ke zboží nemám žádné výhrady, barvy jsou tak jak na fotce, rychlá realizace. Pozitivně mě překvapil způsob jakým byl balík zabalen. Na 100% doporučuji.

Přidáno 24. 06. 2014, přes Adam

Na začátku jsem si nebyla úplně jistá, ale konečný efekt byl více než přesvědčivý. Objednali jsme si 4 plakáty z demuralu + rámy. Plakáty vypadaj líp než obrazy a kvalita je na jedničku s hvězdičkou. Čas realizování + cena a přeslání, vše pozitivně hodnotím. Pozdravuju a těším se na další, protože přemýšlím nad výzdobou dalších stěn.

Přidáno 17. 06. 2014, přes Iveta

Objednala jsem si fototapetu z katalogu, ale v trochu netradičním rozměru, fototapeta přišla rychle, ale vypadá fantasticky, takže klobouk dolů.

Přidáno 03. 06. 2014, přes Klára Tomečková

Super barvičky k tomu pozitivní obrázky, které jsme umístili do pokoje syna. Doporučuji.

Přidáno 29. 05. 2014, přes Jana, Karel a Kuba

Nemám co dodat. Moc vám děkuju za pomoc a rychlou reakci. Přestože, že mi bylo vše vysvětleno, tak jsem měl trochu problém s přilepením fototapety. Naštěstí se mi to vše podařilo a výsledný efekt je lepší než jsem doufal.

Přidáno 20. 05. 2014, přes Pavla

DO-KO-NA-LÝ. Nic víc nemusím dodávat, můžete si v klidu přečíst jiný komentář

Přidáno 18. 05. 2014, přes Jitka Kočková

Super super!! Využila jsem možnost vyslat zboží za hranici a i když jsem se na počátku trochu obávala tak o to víc jsem příjemně překvapena. Obrazy přišli v čas a jsou mnohem hezčí než v místních obchůdcích.

Přidáno 11. 05. 2014, přes Katka K.

Žena trvala na tom, abych se postavil pod stěnu, kde byla přilepená fototapeta. Naštěstí jsem jí nezklamal a poradil jsem si s montáží ;) O tom že Demural nezklamal nemá cenu psát, protože je výborný, musím vymyslet nějaký rým něco jako Demural je mezi internetovými obchody král :)) Takže v kostce, kvalita za rozumnou cenu, servis na nejvyšší úrovni, balík suprově zabalen. Jen tak dál. Posílám pozdravy z pod tapety.

Přidáno 05. 05. 2014, přes Mario VRO

Super výrobek a kvalita doručení. Objednal jsem zboží za hranici a všem tuto možnost můžu jedině doporučit.

Přidáno 27. 04. 2014, přes Kája

Od začátku se musím přiznat, že patřím mezi náročnější klienty, ale zde byla komunikace bezchybná, servisanti vůbec nepřekvapili moje všudypřítomné otázky a že jich trochu bylo ;) Nemohla jsem se rozhodnout mezi fototapetou a dvojitým obrazem. Vydala jsem se tou druhou cestou a…..rozhodně se vyplatilo. Doporučuji tyto obrazy jež jsou určené do moderních bytů a domků, fajně dokreslují vybavení našeho domu a vám z Demuralu moc děkuju za profesionální přístup a taky za trpělivost, které musíte mít hoodně moc ;)

Přidáno 24. 04. 2014, přes Marta

Moc hezké obrazy, které se obejdou bez rámů. Krásný barvičky, doporučuji!

Přidáno 23. 04. 2014, přes Eva S.

Vše v pořádku. Lituju snad jen toho, že jsem si neobjednala hned 2 fototapety naráz, protože budu muset teďka zaplatit po druhý za objednávku. Takže jestli má někdo nějakou prázdnou stěnu tak ať neváhá. Doporučuji 10 / 10 bodů.

Přidáno 17. 04. 2014, přes Magda

Objednala jsem si obraz složený z 5 částí. Pohádka!

Přidáno 15. 04. 2014, přes K.

Po dlouhých bitvách s Allegrem jsem se rozhodl pro vaší firmu a konečně jsem spokojen. Doporučuji.

Přidáno 15. 04. 2014, přes Stanislav z Bíliny

Nikdy mě ani nenapadne koukat na konkurenci, jen tady je mi se vším poradili a odpovídali na všechny moje otázky. Jinde se semnou nechtěli ani bavit, takže jsem byl trochu zaskočen takovým rozdílným chováním. Plakáty se moc líbili i mému bratrovy.

Přidáno 09. 04. 2014, přes Patricie Šenková

Jsem velmi zaskočena poradenstvím, kterým nevadil moje přání urychlit dodání zboží. Zachránili jste mi dárek a můj svatební obraz!! Posílám pozdravy z Litomyšle.

Přidáno 02. 04. 2014, přes Olga

Jestli se někdo bojí, že sám nezvládne dát dohromady fototapetu, tak mohu za sebe říci: když já to zvládla tak už každý to zvládne ;) Ale vážně, vaší poradci mi moc pomohli, tapeta s flícem je z nejvyšší kvality. Balík byl skvěle zabalen a podle co vím ,tak cena je bezkonkureční. Mooooc doporučuji!

Přidáno 27. 03. 2014, přes Nikola

Trochu mě překvapil fakt, že fototapeta přišla ve 2 částech, ale zamluvila jsem si velkou fototapetu, tak co bych taky chtěla. Kvalita je super, nevím jestli není lepší než na fotkách. Velmi oceňuji poradenskou pomoc, kterou jsem dostala, hned jak jsem projevila náznaky pochyb, které jsem směřovala na fototapetu. Vše proběhlo hladce, takže doporučuji.

Přidáno 26. 03. 2014, přes Marta B.

Objednala jsem obraz mamce k narozeninám. Vybrala jsem způsob objednání a vše OK. Mamča je z toho celá unešená a já za odměnu dávám nejvyšší známku.

Přidáno 26. 03. 2014, přes Eliška Dohnalová

Děkuji za skvostné plakáty, doporučím vás všem mým známým!

Přidáno 22. 03. 2014, přes Agáta

Fototapeta je skvělou investicí. Zvlášť když má člověk malé děti, které si chtějí pořád malovat po stěnách ;) Umytí je velmi snadný, doceňuji provedení je jak ze železa, protože je neustále zkoušen dětmi a pořád drží ;) V Demuralu se asi vyznaj ;) Posílám srdečné pozdravy.

Přidáno 16. 03. 2014, přes Markéta

Doporučuji všem, co si chtějí objednat zboží do Anglie. Kvalita je topová, rychlost doručení a dokonce kurýr je levnější než co je zde.

Přidáno 12. 03. 2014, přes Kryštof

Přidej názor

* Hodnocení:

Váš email nebude viditelný