Názory

Transakci hodnotím na 1 s hvězdičkou!! Doporučuji tuto firmu. Fototapeta je opravdu nádherná!!

Přidáno 17. 12. 2013, přes Božena V.

Supr domluva, Supr fotky. Vybral jsem si akorát s mořským podnebím a mořskou nemoc jsem nedostal takže supr.

Přidáno 15. 12. 2013, přes Zdeněk K.

Objednal jsem si fototapetu do firmy a vše super. Transakce probíhala krok po kroku, bleskově jsem dostal fakturu, což není zvykem, někdy s tím jsou velké problémy. Ale to není tenhle případ, zde jsem nic nemusel vysvětlovat, za to velké plus. Přístup profesionální, balík byl dobře zabalen. Doporučuji!!

Přidáno 14. 12. 2013, přes Monika

Je suprový, že posíláte za hranici, mohla jsem tak mojí sestřence poslat bombovej dárek. Doporučuji, protože kvalita tu rozhodně je.

Přidáno 13. 12. 2013, přes Zuzana Pávková

Ještě dlouho budu vzpomínat na spolupráci s vámi. Vše proběhlo hladce od vyslání objednávky až po doručení. Strašně moc se těšíme z těch plakátů. Mějte se!!

Přidáno 13. 12. 2013, přes Petr

Strašně moc vám děkuju za extra rychlou transakci. Příjemně mě jste mě zaskočili tím, že tak velkou fototapetu můžete vyrobit v tak parádním rozlišení. Barvy jsou suprové, rozměrově jsou přesně na milimetry. A ještě jedno jsem chtěl napsat, fototapeta byla tak dobře zabalená, že by ji snad nic nemohlo uškodit :-) Doporučuji prodejce, je super !

Přidáno 11. 12. 2013, přes Tereza

Doporučuji vás. Splnili jste všechny moje očekávání, takže 5 z 5 bodů ;)

Přidáno 09. 12. 2013, přes Blanka

Sestavení fototapety bylo fakt pohodový. Kvalita suprová, přesně jak na internetu. Jako celek vypadá krásně. Díky, mějte se dobře!

Přidáno 09. 12. 2013, přes Pavlína Boňková

Vybrala jsem si fototapetu upravenou v sépii. Fototapeta je pevná a drží. Výborná kvalita. Ještě dodám , že nalepení na stěnu je bezproblémová. A poradci jsou výborní!

Přidáno 07. 12. 2013, přes Jakub Horák

O všem jsem byl celej čas informován, obchod s velkým výběrem vzorů a nápadů. Doporučuji zdejší výtisk, protože zboží nemá chybu

Přidáno 04. 12. 2013, přes Stanislav Jánský

Barvy jsou na plakátu syté, rámy rozměrem pasují do výrobku. Vše je tak jak má být, doporučuji obchod.

Přidáno 04. 12. 2013, přes Emílie T.

Fototapeta je střelou přesně do středu terče. Moc dobře vypadá v kuchyni , kterou jsme opravovali právě a můžu říct, že pohoda, fototapeta se dá lehce oplachovat a vůbec ji to nevadí. Sestavení je též bezproblémový + výhodná cena. Od té doby co jí mám, tak mám větší chuť na vaření a dokonce manžel se sám nabídl, že bude umývat nádobí, tak uvidíme, jak dlouho mu to vydrží :))

Přidáno 01. 12. 2013, přes Gabča

Krásné obrázkové vzory pro naše dětičky. Množství barev, radost se na to koukat. Doporučuji

Přidáno 29. 11. 2013, přes Gábina Konečná

Super kvalita a rychlé doručení,

Přidáno 29. 11. 2013, přes Robert Bartolomějský

Objednala jsem si fototapetu a za 2 dny jsem ji měla doma. To je bomba. Doporučuji obchod www.demural.cz

Přidáno 28. 11. 2013, přes Lukáš Petrášek

Vše ok, transakce proběhla úspěšně a zboží zasluhuje nejvyšší známku. Srdečně vás doporučuji a všechny vás pozdravuju.

Přidáno 26. 11. 2013, přes Anna Vojtovská

Chichi, Demural nám zachránil naši spontánní rekonstrukci. Pěkně vám děkujeme za rychlou realizaci a za hezkou fototapetu.

Přidáno 26. 11. 2013, přes Adriana a Vojtěch

Obraz poskládaný z fotek naších dětí focených o prázdninách vypadá nádherně. Má dokonce potištěné boky. Doporučuji ten obchůdek.

Přidáno 23. 11. 2013, přes Anita

Trochu jsme zariskovali a objednali si fototapetu do koupelny. Báli jsme se, že nevydrží blízko sprchy, ale po složení a umístění na stěnu se drží a drží. Na dodatek jsou silné a pevné, takže si myslím, že vydrží ještě nějaký ten pátek. Dobrá inspirace. Velmi kvalitní, super komunikace a rychlé doručení. Doporučuji

Přidáno 21. 11. 2013, přes Martin S.

Našel jsem tu ideální obrazy do mého obýváku. Doporučuji!!!

Přidáno 20. 11. 2013, přes Beata Nádvornická

Super pařížské vzory. Objednala jsem si obraz a jsem tím posedlá, vytváří skvělou atmosféru. Obraz vypadá lépe než na fotce. ;) Asi jsem se zamilovala!!

Přidáno 18. 11. 2013, přes Marie Táborníková

Jsem maximálně ohromena a zaskočena intenzitou barev na fototapetě. Na monitoru to nevypadalo tak dobře jak ve skutečnosti. Na kuchyňské stěně vypadá úchvatně a k tomu snadná montáž. Srdečně doporučuji tohoto prodejce , protože profesionály se hledá těžko ;)

Přidáno 16. 11. 2013, přes Ivča Kotyzová

Tento obchod je pravdivá perla. Objednala jsem si tu pro sebe 2 obrazy, jeden jako dárek a druhý do kanceláře. A vypadá to že si koupím další dárek :) Doporučuji a obdivuju profesionální přístup k práci. Nikdy mě nezklamali, pokaždé bylo vše na čas a s úsměvem na tváři. To se cení, díky tomu se do vás klienti budou pořád vracet. Doporučuji obchod!!

Přidáno 16. 11. 2013, přes Kateřina Krátká

Obchod zasluhuje aspoň na nějaký firemní ocenění. Moc příjemní poradci a kvalita ? bezkonkurenční ? Prostě nádhera. Doporučuji. Ještě jsem přemýšlela o další objednávce, pač se to vyplatí.

Přidáno 16. 11. 2013, přes Zuzana Tarnová

Vysoká kvalita , dobrá spolupráce. Dostava super rychlá.

Přidáno 13. 11. 2013, přes Radek Horský

Jeden pozitiv za druhým. Doporučuji zdejší specialisty jsou mistrami svého řemesla.

Přidáno 10. 11. 2013, přes Robert

Doporučuji, mile mě překvapila spolupráce. Oceňuji především rychlé doručení zboží a výborně zabalený balík, díky tomu můj plakát a obraz přijel bez úhony. Rozměry jsou optimální a barvy jsou fantastické, prostě lepší než na fotce, jsou takové hluboké, syté, vyzařují charakterem. Ještě jednou doporučuji!!

Přidáno 07. 11. 2013, přes Jarka Staňková

Super věc ta fototapetka! Jednu jsem si objednal, přilepil jí a žena už je nepříčetná, protože chce další. Ještě chvíli a zbankrotujem na vás.

Přidáno 07. 11. 2013, přes Robert

Děkuji za cenné rady a neuvěřitelně kvalitní fototapetu. Určitě vás doporučím.

Přidáno 05. 11. 2013, přes Alena Doskočilová

Super, že máte tolik těch vzorů na výběr a celej čas se objevují další a další. Určitě za nějaký ten čas ještě jednu koupíme, protože nás to moc potěšilo.

Přidáno 05. 11. 2013, přes Irena a tomáš

Přidej názor

* Hodnocení:

Váš email nebude viditelný